Krepšinio citatos: Įkvėpimas ir motyvacija siekti aukščiausių tikslų

Krepšinis yra ne tik fizinis sportas, bet ir proto kova, kurioje dalyvauja atletai su išskirtiniais įgūdžiais ir aukšta krepšinio aistros doze.

Krepšinis yra įdomus žaidimas žaisti ir žiūrėti, o žymių krepšininkų citatos motyvuoja tobulėti. Krepšinio citatos gali perteikti gilius jausmus, pasitikėjimą savimi bei įkvėpti siekti aukštų tikslų.

Viena iš populiariausių krepšinio citatų yra „Nežinai, kiek stiprus esi, kol būna vienintelis pasirinkimas“. Šią tiesą pasakė žymus Amerikos krepšininkas Michaelas Jordanas, laikomas vienu geriausių visų laikų žaidėju. Ši citata simbolizuoja pasitikėjimą savimi, kad kiekvienas gali įveikti sunkumus, jei įsipareigoja padaryti viską tikslui pasiekti.

Kita įkvepianti krepšinio citata pasako, kad „tikslas nėra tik tas, kad įmestum įkrepšį, bet ir tas, kad suteiktum komandai energijos laimėti“. Tai pasakė legendinis žaidėjas ir krepšinio treneris Larry Birdas. Ši citata pabrėžia komandinio darbo svarbą ir tai, kad tinkamai bendradarbiaujant su komanda galima pasiekti didesnių rezultatų.

Krepšinio citatos taip pat gali atspindėti sportininkų asmeninius tikslus ir įsitikinimus. Kita žymi citata priklauso krepšininkui Kareemu Abdul Jabbarui. Jis pasakė: „Noriu būti geriausias ne tik dabar, bet ir amžinai“. Ši citata kalba apie įžūlų norą būti geriausiu ir siekti puikių rezultatų ne tik dabartinėje situacijoje, bet ir ateityje.

Krepšinio citatos ne tik skatina ir įkvepia žmones, dalyvaujančius šiame sporte, bet ir gali padėti įgyvendinti svajones ir tikslus kiekvienam. Krepšinio citatos rodo, kad norint pasiekti didingų rezultatų, reikalingas ne tik talentas ir fizinė ištvermė, bet ir stipri motyvacija, atkaklumas ir pasitikėjimas savimi. Jos yra tikras įkvėpimo šaltinis ir kartu padeda kurti vienybės jausmą tarp komandos narių.

Geriausios krepšinio citatos

Geriausios krepšinio citatos

Michael Jordan

Niekada nesakyk niekada, nes galimybių ribos, kaip ir baimės, dažnai yra tik iliuzija.

Aš pramečiau daugiau nei 9000 metimų savo karjeroje. Aš pralošiau daugiau nei 300 rungtynių. 26 kartus manimi pasitikėjo, kad sėkmingai įmesiu paskutinės sekundės lemiamą metimą. Aš nebijojau klysti. Štai kodėl man pasisekė.

Mano požiūris yra toks, kad jei pastūmėsite mane link kažko, kas, jūsų manymu, yra silpnybė, aš tą silpnumą paversiu stiprybe.

Aš galiu susitaikyti su nesėkme, visiems kažkas nepasiseka. Bet aš negaliu susitaikyti su nepabandymu.

Vieni nori, kiti svajoja, o dar kiti paverčia svajones realybe.

Talentas laimi žaidimus, bet komandinis darbas ir intelektas laimi čempionatus.

Kobe Bryant

Nenoriu būti kitu Michaelu Jordanu, noriu būti tik Kobe Bryantu.

Viskas, kas neigiama – spaudimas, iššūkiai – man yra galimybė pakilti.

Padarysiu viską, ko reikia, kad laimėčiau rungtynes, nesvarbu, ar sėdėsiu ant suolo mojuodamas rankšluosčiu, ar paduosiu vandens puodelį komandos draugui, ar pataikysiu pergalingą metimą.

Lyderystės tema yra jautri. Daugelis lyderių žlunga, nes neturi drąsos siekti maksimumo. Per visus savo metus aš neturėjau tokios baimės.

Aš sutelkiu dėmesį į vieną dalyką ir tik vieną dalyką – stengiuosi laimėti kuo daugiau čempionatų.

Ar galiu peršokti du ar tris vaikinus, kaip anksčiau? Ne. Ar aš toks greitas kaip anksčiau? Ne, bet aš vis dar turiu krepšinio pagrindus ir išmanymą. Tai leidžia man vis dar būti dominuojančiu žaidėju. Vaikystėje niekada nepraleisdavau žingsnių. Visada dirbau ties pagrindais, nes žinojau, kad atletiškumas yra trumpalaikis.

Kalėdų rytą, aš su vaikais atidarysiu dovanas. Nufotografuosiu, kaip jie atidaro dovanas. Tada aš eisiu į krepšinio centrą ir ruošiuosi varžyboms.

Lebron James

Mano tėvo nebuvo šalia, kai buvau vaikas, ir aš visada sakydavau: „Kodėl aš? Kodėl aš neturiu tėvo? Kodėl jo nėra šalia? Kodėl jis paliko mano mamą? Tačiau senstant pažvelgiau giliau ir galvojau: „Nežinau, ką išgyveno mano tėvas, bet jei jis visą laiką būtų šalia, ar būčiau toks, koks esu šiandien?“

Nuo pat vaikystės visada buvau laimėtojas.

Sportas mane atitolino nuo buvimo gaujoje ar susiejimo su narkotikais. Krepšinis buvo mano išeitis.

Kiekvieną vakarą aikštėje atiduodu visą save, o jei neatiduodu 100 procentų, kritikuoju save.

Man daromas didelis spaudimas iš išorės, bet aš sau nedarau didelio spaudimo. Jaučiu, kad jei tiesiog žaisiu savo žaidimą, tai viskas bus gerai.

Kas man svarbu? Žaisti aukštame lygyje ir daryti viską, kas padėtų komandai laimėti.

Turiu trumpus tikslus – kiekvieną dieną tapti geresniu, kasdien padėti savo komandos draugams, bet vienintelis mano galutinis tikslas yra laimėti NBA čempionatą. Tai viskas, kas man svarbu. Aš apie tai svajoju. Visą laiką apie tai svajoju, kaip tai atrodytų, kaip aš jausčiausi. Būtų taip nuostabu.

Magic Johnson

Vaikams tereikia šiek tiek pagalbos, vilties ir žmogaus, kuris jais tiki.

Mano dieta daugiausia yra vištiena ir žuvis. Pasirūpinu, kad gaučiau daug daržovių, daug vaisių. Aš esu didelis vaisių ir daržovių žmogus. Ir taip pat daug ilsiuosi. Tai yra svarbiausias veiksnys, kad aš galiu anksti atsikelti, bet taip pat ir einu anksti miegoti.

Neklauskite, ką jūsų komandos draugai gali padaryti už jus. Paklauskite, ką galite padaryti dėl savo komandos draugų.

Esate sėkmingas tiek, kiek sėkminga yra jūsų komanda. Krepšinis – komandinis žaidimas.

Esu taikoje su savimi. Svarbiausia neleisti žmonėms diktuoti, ką aš darau ar koks esu.

Tiesiog švęskite gyvenimą, kurį turite, o ne gyvenimą, kurį galėjote turėti.

Kai žmonės klausia, koks yra pagrindinis dalykas pereiti iš koledžo į NBA, tai neabejotinai yra gynyba ir psichologinė dalis.

Man sakė, kad aš negaliu būti 6 pėdų 9 colių ūgio gynėjas. Ir aš įrodžiau, kad jie klysta. Tada jie man pasakė, kad negaliu būti verslininku ir užsidirbti pinigų Amerikoje. Ir aš įrodžiau, kad jie klysta. Ir jie manė, kad aš negaliu laimėti visų šių čempionatų. Ir aš įrodžiau, kad jie klydo.

Vaikystėje aš norėjau padaryti du dalykus. Norėjau žaisti NBA, o pasibaigus krepšininko karjerai norėjau būti verslininku. Tą dabar ir darau.

Visą gyvenimą buvau lyderis. Aš visada vadovavau.

Manau, kad visada turiu užsibrėžtų tikslų, kurių siekiu, ir aš ketinu jų siekti toliau.

Turiu jums pasakyti, kad aš didžiuojuosi savo gyvenimu už aikštelės ribų. Visada bus puikių krepšininkų, kurie mušinėja tą mažą apskritą kamuolį, bet mano didžiausias tikslas daryti teigiamą įtaką žmonių gyvenimui. Skatinti pokyčius. Esu pavyzdžiu bendruomenėje.

Motyvuoju kitus, kad jie siektų savo svajonių ir neleistų niekam pasakyti, kad jie negali to padaryti. Jei būsite pakankamai motyvuoti ir įdėsite daug darbo, gyvenime galite pasiekti bet ką, ko tik užsimanote.

Ir dar keletas citatų

Vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda (Kareemas Abdulas-Jabbaras – krepšininkas).

Ką turi daryti su klaida: atpažinti ją, priimti ją, išmokti iš jos, pamiršti ją (Deanas Smithas – krepšinio treneris).

Parašykite komentarą