Kevin Durant krepšinio bateliai nuo 2008

Pirmieji vardiniai Kevin Durant krepšinio bateliai “Nike KD1” buvo išleisti 2008 metais. Ši KD kedų serija vis dar yra tęsiama ir 2024 metais turėtų būti paleista į prekybą jau 17 modelio versija.

Kevin Durant yra vienas iš geriausių ir talentingiausių 21 amžiaus NBA krepšininkų, tad ir jo vardo krepšinio bateliai taip pat yra itin populiarūs visame pasaulyje.

Patys svarbiausi įrankiai krepšininkui yra kamuolys ir kedai. Jie turi būti patogūs ir saugūs kalbant apie traumų prevenciją. Kevin Durant sudėjimas yra ganėtinai liesas, tačiau pakankamai aukštas žaidėjas. Dėl šios priežasties ir KD batai yra kuriami siauresnių pėdų savininkams

Nike KD krepšinio bateliai turi ir ypatingą dizainą, kuris atspindi Durant žaidimo stilių – greitą, technišką ir atletišką.

KD kedai yra pripažinti kaip vieni iš geriausių krepšinio batelių rinkoje. Jie turi specialias technologijas, kurios garantuoja gerą kojų atramą, stabdymo galimybes ir patogų dėvėjimą. Tai yra ypač svarbu krepšininkams, kurie atlieka daug judesių aikštelėje, reikalaujančių stabilumo ir komforto.

Daugelis KD batelių modelių yra puikus pasirinkimas tiek profesionaliems krepšininkams, tiek ir visiems kitiems sportuojantiems ar tiesiog mėgstantiems stilingus ir kokybiškus batus. KD bateliai yra prieinami tiek vyrams, tiek moterims. Didelis įvairių spalvų bei stilių pasirinkimas.

Taip pat svarbu paminėti, jog Kevin Durant yra žinomas savo filantropinėmis pastangomis ir dalį savo uždirbamų lėšų skiria įvairioms labdaros organizacijoms. Jis prisiima atsakomybę kaip žymus asmuo ir pasistengia padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia.

Parašykite komentarą