Kalėdiniai krepšinio bateliai NBA 2023

NBA lygoje yra tradicija, jog kasmet per Kalėdas yra sužaidžiamos kelios rungtynės. Šie metai buvo neišimtis ir Kalėdų vakarą buvo sužaistos 5 rungtynės. Ta proga krepšininkai dažnai pasirenka ir išskirtinius krepšinio batelius. Tiksliau būtent šiam šventiniam laikotarpiui išleistas tam tikrų modelių spalvų variacijas.

2023 gruodžio 25 dieną buvo sužaistos penkios itin konkurencingos ir įdomios NBA rungtynės, kuriose pasirodė kai kurie didžiausi krepšinio vardai, įskaitant LeBroną Jamesą, Deviną Bookerį, Stephą Curry, Giannį Antetokounmpo ir dar keletą kitų.

Ir nors pirmaujantys krepšinio batelių prekės ženklai pastaraisiais metais reklamuodami kalėdinius sportbačius nebuvo itin aktyvūs, tačiau vis tiek turėjo ką pasiūlyti naujo.

Daugelis geriausių krepšininkų Kalėdinėse rungtynėse pasirodė su rinkoje populiariausių prekių ženklų, tokių kaip Nike, New Balance, Jordan Brand, Adidas, Under Armour krepšinio batais.

Krepšinio karalius Lebronas Jamesas kaip įprastai rungtyniavo su Nike Lebron 21 kedais, o Stephenas Curry su Under Armour gamintojo Curry 11 modeliu.

Jaysonas Tatumas iš Bostono Celtics aikštėje pasirodė su savo vardo firminiais batais – Jordan Tatum 2, kurie mažmeninėje prekyboje dar tik pasirodys 2024 metų pradžioje.

Tuo tarpu “361 Degrees” kompanija patvirtino, kad pasirašė reklamos sutartį su NBA čempionu Nikola Jokićium ir ta proga krepšininkas į aikštę išbėgo su tos firmos „Big3 Future“ sportbačiais.

Štai 10 geriausių sportbačių, kuriuos Kalėdų dieną avėjo didžiausios krepšinio žvaigždės.

TOP 10

  1. Lebron James – Nike Lebron 21.
  2. Stephen Curry – Under Armour Curry 11.
  3. Jayson Tatum – Jordan Tatum 2.
  4. Damian Lillard – Adidas Dame 8 EXTPLY.
  5. Nikola Jokić – 361 Degrees Big3 Future.
  6. Devin Booker – Nike Book 1
  7. Jamal Murray – New Balance Two Wxy v4.
  8. Klay Thompson – Anta KT9.
  9. Giannis Antetokounmpo – Nike Freak 5.
  10. Jaylen Brown – Nike Kobe 6 Protro “Reverse Grinch”.

Taigi, būtent tokie ryškiausi kalėdiniai krepšinio bateliai 2023 metais spindėjo NBA lygoje. Galbūt ir jūs žaidžiate su kuriais nors iš jų? Pasidalinkite komentaruose.

Parašykite komentarą